O Hotelu na Podzamczu

Hotel ***

Hotel na Podzamczu wchodzi w skład zabytkowego Kompleksu Zamkowego w Starych Tarnowicach- dzielnicy Tarnowskich Gór. Trzygwiazdkowy Hotel mieści się w budynku, który został zaadaptowany ze starej obory. Obecnie zachwyca wystawnym, eleganckim designem, olśniewającymi empirowymi meblami, marmurowymi posadzkami i wspaniałymi kryształowymi żyrandolami.
Nasz Hotel posiada 36 pokoi, w tym 1 apartament, 2 pokoje LUX o podwyższonym standardzie oraz 2 pokoje dla osób niepełnosprawnych. Każdy, prócz gustownego umeblowania, posiada telewizor, telefon, sejf i bezprzewodowe łącze internetowe. Bezprzewodowy dostęp do internetu znajdą Państwo również w częściach ogólnodostępnych oraz sali konferencyjnej.

Naszym Gościom serwujemy śniadania kontynentalne lub w formie bufetu szwedzkiego. Dla aktywnych, w godz. Od 6.00 do 22.00, udostępniamy profesjonalnie wyposażoną siłownię.
Posiadamy wyposażoną w rzutnik multimedialny, ekran oraz flipchart salę konferencyjną. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą biznesową. Po południu serdecznie zapraszamy do zwiedzania renesansowego Zamku w naszym kompleksie, a wieczorem polecamy Gościom kolację w znajdującej się na posesji Kompleksu Zamkowego- Restauracji Renesans. Tam też organizowane są wszelkie imprezy okolicznościowe i firmowe, bankiety oraz eventy.