Kup Izotretynoina online

Tabletki Accutane (Izotretynoina) są przydatne w leczeniu ciężkiego trądziku, zwłaszcza gdy stan nie reaguje na inne leki lub zabiegi. Mogą one również leczyć inne problemy skórne.
Accutane jest pochodną witaminy A i pomaga oczyścić skórę. Możesz doświadczyć pewnych skutków ubocznych, ale zazwyczaj zanikają one kilka tygodni po zakończeniu dawkowania. Lekarz zbada Cię, a następnie przepisze odpowiednią dawkę dla danego stanu. Należy przestrzegać zaleceń lekarza.

Sposób działania i dawkowanie


Accutane dostaje się do krwiobiegu przez skórę. Dlatego kobiety w ciąży powinny trzymać się z dala od leku. Może on prowadzić do poronienia lub wad wrodzonych. Dodatkowo, jeśli masz duże szanse na poczęcie, musisz zaangażować 2 opcje kontroli urodzeń, aby uniknąć zajścia w ciążę. Ponadto, jeśli podejrzewasz, że jesteś w ciąży, przestań używać pigułki i porozmawiaj z lekarzem. 
Należy zawsze przyjmować Accutane z wodą. Nie należy ssać ani żuć pigułki; należy ją połknąć. Należy ją przyjmować z jedzeniem, aby zwiększyć jej szybkość wchłaniania. Otrzymasz jednorazowo zapas na 30 dni, który powinieneś uzupełnić 7 dni przed terminem kolejnego zapasu. Zalecana dawka wynosi od 0,5 – 2,0 mg na kg w dwóch podzielonych porcjach na dobę.

Środki ostrożności


Ważne jest, aby przestrzegać poniższych środków ostrożności:
– Jeśli masz alergie, zapewnij, że poinformujesz o tym lekarza. Soja wywołuje reakcje alergiczne u niektórych osób, a lek Accutane może zawierać soję.
– Pacjenci, u których w przeszłości występowały następujące czynniki, powinni zasięgnąć porady specjalisty przed zastosowaniem izotretynoiny:
o Cukrzyca
o Choroby wątroby
o Problemy z nastrojem lub zdrowiem psychicznym, takie jak depresja
o Osteoporoza
o Zaburzenia odżywiania
o Wysoki poziom trójglicerydów
o Zapalenie trzustki
o Nadużywanie alkoholu
o Otyłość
– Nie należy oddawać krwi podczas przyjmowania Accutane na trądzik oraz minimum 30 dni po zakończeniu przyjmowania leku.
– Unikaj ekspozycji na słońce, ponieważ lek może zwiększyć wrażliwość skóry.
– Nie prowadź pojazdów, nie używaj maszyn, nie wykonuj czynności wymagających wyraźnego widzenia zwłaszcza w nocy.
– Unikaj zabiegów kosmetycznych, takich jak depilacja woskiem, dermabrazja lub laser do 6 do 7 miesięcy po zakończeniu przyjmowania leku.
– Unikać spożywania alkoholu.
– Osoby starsze powinny zachować ostrożność podczas stosowania Accutane. Mogą one stać się nadwrażliwe na problemy kostne.
– Stosować ostrożność przy podawaniu Accutane dzieciom. Mogą u nich wystąpić bóle stawów, mięśni lub pleców.
– Nie karm piersią podczas stosowania Accutane na trądzik, ponieważ przechodzi on do mleka matki.
– Nie stosuj Accutane na trądzik, jeśli jesteś w ciąży lub możesz zajść w ciążę w trakcie leczenia.

Efekty uboczne


Większość pacjentów stosujących tabletki Accutane nie doświadcza poważnych skutków ubocznych. Jednak upewnij się, że poinformujesz swojego lekarza, jeśli zauważysz któryś z poniższych objawów:
– Rozstrój żołądka
– Spierzchnięte usta
– Przerzedzenie
– Krwawienie z nosa
– Opuchnięte powieki
– Ból gardła
– Kruchej skóry
– Silne wahania nastroju prowadzące do myśli samobójczych i niepokoju
– Ból mięśni, stawów lub pleców
– gorączka
– Uczucie mrowienia
– Łuszcząca się skóra wokół podeszew lub dłoni
– Bolesne przełykanie
Należy przerwać stosowanie leku i skontaktować się z lekarzem, gdy tylko zauważy się którykolwiek z tych nietypowych efektów ubocznych:
– Migrena
– Ciemne zabarwienie moczu
– Poważny ból brzucha
– Ból w klatce piersiowej
– Zmiany w widzeniu
– Uporczywe wymioty
– Ciężka biegunka
– Dzwonienie w uszach
– Krwawienie z odbytu

Pominięte dawki


Nie należy powtarzać pominiętych dawek. Należy pominąć każdą pominiętą dawkę i przyjąć następną o zwykłej porze. Należy unikać przyjęcia dwóch dawek jednocześnie.

Przedawkowanie


Jeżeli Ty lub ktoś z Twojego otoczenia przedawkował tabletki Accutane i doświadcza poważnych objawów, takich jak trudności w oddychaniu, zadzwoń pod numer 911. Następujące objawy wskazują na przedawkowanie:
– Zaburzenia równowagi
– wymioty
– Ból głowy
– Ból brzucha
– Rumieniec na twarzy

Interakcja leku


Wpływa to na sposób działania leku. Dobrą praktyką jest prowadzenie dokumentacji wszystkich leków czy recept, w tym produktów ziołowych. Podziel się tymi informacjami z lekarzem. Nie zmieniaj, zatrzymuj, lub rozpoczynanie jakiejkolwiek dawki bez zgody dostawcy usług medycznych.
W interakcję z tabletkami Accutane mogą wchodzić następujące substancje:
– Tetracykliny (minocyklina i doksycyklina)
– Leki z grupy retinoidów (beksaroten i akitretyna)
– Leki przeciwpadaczkowe (kortykosteroidy i fenytoina)
– Ziele dziurawca
– Witamina A
– Leki antykoncepcyjne zawierające tylko progestynę

Cena generycznego Accutane


Pigułki Accutane dostępne są w dawkach 5 mg, 10 mg, 20 mg, 30 mg i 40 mg. Koszt Accutane dla 30 tabletek:
– 40 mg – 146,05$
– 30 mg – 121,81$
– 20 mg – 96,41 dolarów
– 10 mg – 64,43 USD
Można było również kupić 5 mg w cenie 89,8$ za 90 tabletek. 

Gdzie można kupić Accutane?


Możesz kupić Accutane z Online Drugstore. Ceny są obniżone, więc możesz sobie na to pozwolić, nawet jeśli lokalne ceny są drogie. Firma ta dystrybuuje wysokiej jakości leki generyczne do każdej części naszego świata. Jednak licencjonowani farmaceuci będą wydawać leki, więc nawet bez recepty, Chemia Online może Cię obsłużyć.
Ich usługi są szybkie i tanie. Możesz wygodnie złożyć zamówienie w Internecie, a ten lek zostanie dostarczony do Twojego domu w najkrótszym dostępnym czasie. Apteka Online działa 24/7 obsługi klienta i nie jest wymagana rejestracja przed zakupem.