Kup Flukonazol online

Flukonazol, lek przeciwgrzybiczy, jest sprzedawany jako Diflucan. Jest on stosowany w leczeniu różnych zakażeń grzybiczych. Oprócz leczenia zakażeń, może być również stosowany jako środek profilaktyczny, aby zapobiec rozwojowi infekcji u osób ze słabym układem odpornościowym. Ma dobrą skuteczność i jest stosowany na całym świecie w leczeniu infekcji grzybiczych i drożdżakowych.

Cena Diflucanu generycznego


Generic Diflucan 150 mg jest wyceniony na 88,12 dolarów za 30 tabletek i cena wzrasta wraz ze wzrostem ilości, ale wzrost nie jest proporcjonalny. Na przykład, 60 tabletek kosztuje 125,62 dolarów.

Gdzie można go dostać online?


Generic Fluconazole jest dostępny na rynku i online też. Aby kupić Fluconazole online, można złożyć zamówienie w sklepie internetowym i uzyskać go dostarczyć do drzwi.

Działanie farmakologiczne


Flukonazol działa, aby zatrzymać wzrost grzybów w miejscu zakażenia. Jest on stosowany w celu zapobiegania i leczenia zakażeń jamy ustnej i pochwy wywołanych przez organizm Candida. Zatrzymuje wzrost grzybów do ich pełnego potencjału i w ten sposób pomaga w leczeniu zakażenia. 

Sposób działania, dawkowanie i czas trwania leczenia


Przed rozpoczęciem stosowania doustnego Flukonazolu na zakażenie drożdżakami, należy przejść przez receptę zalecaną przez lekarza lub farmaceutę. Wchłanianie i skuteczność doustnego flukonazolu są bardzo szybkie, dlatego dawka dobowa jest taka sama jak dawka podawana drogą dożylną. 

W pierwszym dniu zaleca się pacjentowi przyjęcie podwójnej dawki, aby uzyskać stałe stężenie w osoczu. Zalecana dawka to 200 mg jednorazowo w dniu pierwszym, a następnie 100 mg codziennie w kolejnych dniach. Po tym czasie leczenie należy kontynuować przez co najmniej dwa tygodnie. U pacjentów z zaawansowanym zakażeniem można stosować dawki do 400 mg leku Diflucan Generic.

Środki ostrożności


Podczas leczenia należy zachować następujące środki ostrożności:

Przebadaj się, aby wiedzieć, czy masz alergie na leki.
Należy zachować ostrożność u pacjentów ze znaną chorobą serca lub z ryzykiem rozwoju choroby serca. Flukonazol może powodować u takich pacjentów nieprawidłowy rytm serca.
Należy go ostrożnie podawać u pacjentów, u których występują choroby nerek.
Pacjentom cierpiącym na niewydolność nadnerczy należy ostrożnie podawać flukonazol doustnie.
Flukonazol generyczny nie powinien być stosowany u kobiet w ciąży. Jednakże, jeśli stosowanie go jest nieuniknione, korzyści i ryzyko powinny być przeważone. 
Osoby z problemami z wątrobą powinny unikać zakupu Flukonazolu, ponieważ może on powodować problemy z wątrobą.
Należy unikać stosowania leku Fluconazole 150 mg tabletki przed prowadzeniem pojazdów lub obsługą ciężkich maszyn.
Osoby cierpiące na biegunkę lub wymioty powinny unikać przyjmowania flukonazolu na zakażenia drożdżakowe.

Działania niepożądane


Należy natychmiast przerwać stosowanie leku Fluconazole Oral, jeśli wystąpią objawy reakcji alergicznej na lek. Mogą to być pokrzywka, obrzęk rąk, stóp, trudności w oddychaniu itp. Jeśli taka sytuacja się rozwinie, należy natychmiast udać się na pogotowie.

Poniżej wymieniono niektóre działania niepożądane generycznego Diflucanu:
Nieregularne bicie serca
Zmęczenie 
Zawroty głowy
Omdlenia 
Vertigo
Silny ból brzucha, zażółcenie skóry, nudności, wymioty i ciemny mocz to objawy choroby wątroby. W przypadku wystąpienia któregokolwiek z nich należy niezwłocznie udać się do lekarza.
Podwyższony poziom lipidów we krwi.
Suchość w ustach
Zmieniony smak
Bezsenność
Zwiększona potliwość 
U dzieci najczęściej powoduje tylko nudności, wymioty i biegunkę. 

Inne niż te tabletki Flukonazol powodują wiele innych skutków ubocznych. Dlatego lekarze powinni rozważyć ryzyko i korzyści, przepisując pacjentom doustny flukonazol w celu leczenia drożdży i zakażeń grzybiczych.

Pominięta dawka


Ponieważ lek musi być spożywany tylko raz dziennie, można go przyjmować w dowolnym momencie. Jeśli zapomniano przyjąć go o określonej porze, można go przyjąć później w ciągu dnia. Nie należy przyjmować dwóch dawek razem, ponieważ może to prowadzić do poważnej toksyczności. 

Przedawkowanie


W przypadku przedawkowania leku, pacjent powinien zostać pospiesznie przewieziony do szpitala i należy rozpocząć natychmiastowe leczenie objawowe. Może to spowodować uszkodzenie serca, wątroby i nerek.  W cięższych przypadkach może prowadzić do zmniejszenia wysiłku oddechowego, nietrzymania moczu, zmniejszenia aktywności, a nawet śmierci.

Interakcje z innymi lekami


Jeśli pacjent przyjmuje już jakiś lek lub musi rozpocząć stosowanie innego leku podczas stosowania flukonazolu, należy poinformować o tym lekarza. Flukonazol wchodzi w interakcje z następującymi lekami :
Alfentanil
Amiodaron
Amitryptylina
Nortryptylina
Amfoterycyna B
Astemizol
Azytromycyna
Blokery kanału wapniowego
Karbamazepina
Celecoxib
Cyklofosfamid
Cyklosporyna
Hydrochlorotiazyd
Metadon
Niesteroidowe leki przeciwzapalne
Doustne środki antykoncepcyjne
Rifampina
Krótko działające benzodiazepiny

Wiele innych leków wchodzi w interakcje z flukonazolem. Stąd należy zachować szczególną ostrożność, aby uniknąć jakichkolwiek niepożądanych działań leków. Ponadto należy unikać stosowania flukonazolu z witaminą A, ponieważ może to prowadzić do niepożądanych działań ze strony Ośrodkowego Układu Nerwowego.